Bolti kisegítő (Kecel)

Mind-Diák Szövetkezet

Partnerünk, a PEPCO Hungary Kft. Lengyelországban jött létre azzal a céllal, hogy vásárlóik számára a lehető legkedvezőbb áron biztosítsák a mindennapi élethez elengedhetetlen termékeket.

Bolti kisegítő

Feladatok

  • Polcok feltöltése
  • Ruhahajtogatás
  • Csipogók felhelyezése és eltávolítása
  • Vásárlók tájékoztatása

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív tanulói/hallgatói jogviszony
  • Betöltött 16. életév

Munkaidő

  • Hétfőtől szombatig, nyitvatartási időben
  • 15 óra vállalása, napi minimum 4 órában
  • Októbertől december végéig tartó diákmunka

Amit kínálunk

  • Bruttó 1.750Ft/óra alapbér, vasárnapi munkavégzés esetén bruttó 2.625 Ft/óra
  • Amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is min. 1.750 Ft lesz
  • Rugalmas, heti szinten egyeztetett beosztások

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Kecel

Kecel