Boltvezető (Kaposvár)

A SEFAG Zrt. Kaposváron található Vadászboltjába boltvezetői munkakörbe állást hirdet.

Alapelvárás: tulajdonosi szemléletű, önálló, teljes körű, eredmény- és vevőorientált üzemeltetés.

Boltvezető

Feladatok

  • A bolt mindennapi munkafolyamatainak megszervezése, operatív működésének irányítása, Kapcsolódó szervezési és adminisztrációs feladatok ellátása, munkatárs irányítása,
  • Készletnyilvántartás pontos kezelése, a vadászboltban használt készletkezelő program használata, kötelező időszakos leltározások végrehajtása,
  • Üzleti terv és marketingstratégia készítése, illetve végrehajtása,
  • Szolgálati lőfegyverek nyilvántartása, szakszemélyzeti egyenruhával kapcsolatos feladatok elvégzése,
  • A vásárlók magas szintű kiszolgálása,
  • Vásárlói igények nyomon követése és az igényeknek megfelelő termékskála beszerzése,
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, készletgazdálkodás

Elvárások

  • Szakirányú középfokú, vagy felsőfokú végzettség
  • Kereskedelemben szerzett legalább 2 éves üzletvezetői vagy üzletvezető helyettesi tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, kiskereskedelmi gyakorlatban használt készletkezelő program)
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség, vevőorientáltság
  • Boltvezetői adminisztrációban szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Kezdeményezőképesség, stratégiai gondolkodásmód, rugalmasság

Előnyök

  • Üzletvezetői végzettség
  • Angol, német nyelvtudás
  • Vadászati ismeretek
  • Vadászbolti eladói ismeretek
  • Számviteli ismeretek

Amit kínálunk

  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Stabil, nagy múlttal és biztos jövőképpel rendelkező cég
  • Igényes, modern munkahelyi környezet
  • Alapbér + forgalomarányos jutalék
  • Cafetéria

Pályázatok kérem szíveskedjenek megküldeni legkésőbb október 07-ig. Érdeklődni a 30/2047-279-es telefonon.

Kaposvár