Büfés-pénztáros (Budapest)

Büfés-pénztáros

(szabad hétvégék, 8 órás munka)

Feladatok

  • vendégek udvarias kiszolgálása,
  • magas szintű vendégkapcsolat kialakítása,
  • pontos pénztárgép kezelés,
  • igényes, rendezett büfé és éttermi kép kialakítása,
  • napi takarítási feladatok elvégzése.

Elvárások

  • kitűnő kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség,
  • pontos, önálló munkavégzés,
  • önmagára és környezetére igényes.

Amit kínálunk

  • szabad hétvége,
  • 40 órás, korrekt, teljes bruttó béres bejelentés,
  • 8 órás műszakok,
  • versenyképes juttatás,
  • fizetett szabadság,
  • jelenléti bónusz,
  • meleg étkezést, és személyzeti védőital biztosítunk,
  • munkaruhát biztosítunk,
  • igényes munkakörnyezet, professzionális technológia,
  • stabil, kiszámítható munkarend,
  • egész éves állás,
  • szakmai irányítás, korrekt csapat, kellemes munkahelyi légkör.

Munkaidő: heti 5 munkanap, hétfőtől-péntekig

Munkavégzés: 2 műszakban, délelőtt 6:00-14:30, délután : 12:30-21:00

Helyszín: Budapest 10. kerületben üzemelő Eurest étterem,

Jelentkezését fényképes önéletrajz küldésével várjuk a "Jelentkezem az állásra" gombra kattitnva.

Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet H-P-ig: 9:00-15:00-ig: 30/343 2553

Budapest