Business Analyst (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Megbízónk egy hazai és nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező főként core banki/pénzügyi rendszerek fejlesztésével foglalkozó szoftverfejlesztő vállalkozás. Szakembereik munkatársaik számos zöldmezős beruházás megvalósításán dolgoztak a banki, pénzügyi és telekommunikációs szektorokban. Megoldásaikat cutting edge technológiákkal állítják elő. Csapatukba keresünk Business Analyst pozícióba munkatársat.

Business Analyst

Feladatok

  • Rendszerekkel, folyamatokkal kapcsolatos üzleti elvárások, igények felmérése, elemzése
  • Igényekkel kapcsolatos egyeztetések szervezése, facilitálása az érintett üzleti és IT területek között
  • Igényspecifikációk, funkcionális specifikációk készítése, folyamatok dokumentálása
  • IT fejlesztési folyamat nyomon követése, a tervezési szakaszban megoldandó feladatok ütemezése
  • Szabályzatoknak megfelelő dokumentációs feladatok elvégzése (tervezési, fejlesztési, tesztelési, üzemeltetési és oktatási anyagok készítése, validálása)
  • Elkészült szoftverek átvétele és bevezetése, közreműködés az integrációs és funkcionális tesztek elvégzésében, a szakterületi teszt koordinálásában, oktatásában
  • Támogatási feladatok elvégzése a fejlesztési folyamat során és a szoftverek bevezetése, élesítése után

Elvárások

  • Egyetemi vagy főiskolai diploma
  • 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Strukturált, folyamatszemléletű gondolkodásmód
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés és kiváló csapat együttműködési képesség
  • Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség
  • Sikerorientált személyiség
  • Kiemelkedő problémamegoldó készség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete, emelt szintű Excel ismeret
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Vonzó juttatási csomag
  • Dinamikus csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest XIII. kerület

Budapest