Business Analyst (Budapest)

Partnerünk és csapata tudhatja magáénak Magyarország piacvezető apróhirdetési és jármű hirdetési oldalait, valamint hazánk meghatározó autós magazinját. Hitvallásuk, hogy oldalaik sikere és jövője a velük dolgozókban rejlik, ezért sok időt és energiát fektetnek saját maguk és közösségük fejlesztésébe.

Business Analyst

Feladatok

  • Elemzések készítése adatbázisból és webanalitikai rendszerekből
  • Projektek és új funkciók implementálásának nyomon követése
  • Döntéstámogatásban való részvétel
  • Önálló ötletek, business insight-ok szállítása
  • Részvétel adattárház kiépítésben.

Elvárások

  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 2 év tapasztalat
  • legalább 2 év releváns SQL (PostgreSQL, MySQL) munkatapasztalat
  • gyakorlat adatvizualizációs eszközök használatában (Tableau)
  • Webanalitikai ismeretek
  • Folyamatközpontú, analitikus és adat orientált gondolkodásmód
  • Proaktivitás
  • Minimum középszintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Kimagasló juttatási csomag: az alapbéren felül éves bónusz, cafetéria és rengeteg béren kívüli juttatás
  • AYCM kártya, angol nyelvi képzés, tréningeken, konferenciákon, workshopokon való részvételi lehetőség
  • Külföldi ösztöndíj lehetőség
  • Gyümölcshűtő, kávé, tea, kóla, PlayStation, Nintendo, pingpong, csocsó, darts, babzsák fotelek
  • Ezen felül rengeteg programmal, társadalmi felelősségvállalással, tematikus hónapokkal, sütinapokkal, 3 napos csapatépítővel dobják fel az amúgy sem szürke hétköznapokat
  • Csapatuk egyszerre profi, fiatalos, lendületes és sokszínű
  • Jól kidolgozott betanítási folyamat, szakmai támogatás
  • Kutyabarát iroda

Munkavégzés helye

Budapest XIII. kerület,Váci út

Budapest