Business Analyst - Architect (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Partnerünk több mint 30 éve dolgozik azon, hogy az üzleti sikerek mellett, a munkatársaik számára a legjobb munkahely, ügyfeleik számára pedig a legjobb szolgáltató legyen. Több ezer partnerrel dolgoznak együtt, a K+F terület pedig kiemelkedő a cég életében. Komplex ügyviteli rendszer fejlesztése a fő profiljuk. Jelenleg termékeik nemzetközi piacra való felkészítésén dolgoznak.

Business Analyst - Architect

Feladatok

  • Részvétel hosszútávon működő, hazai és nemzetközi piacra készülő humánügyviteli rendszer kialakításában
  • Technológiai trendek, tendenciák folyamatos figyelemmel kísérése, a várható szakmai aktualitások felismerése, és az ezekre adandó megoldások kezdeményezése
  • Részvétel az üzleti igények szakmai egyeztetésében az érintettekkel (szponzor, megrendelő, ügyfél, felhasználó)
  • Kommunikáció ügyfelekkel magyar és angol nyelven
  • Kiadások tartalmának és ütemezésének támogatása a fejlesztési feladatok megfogalmazásával és priorizálásával
  • Elkészült fejlesztések specifikáció szerinti működésének ellenőrzése, átvétele, átadása tesztelésre
  • Jelenlegi architektúra megismerése, változtatások kezdeményezése
  • Dokumentációk készítése, aktualizálása

Elvárások

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Minimum 3 év szoftverfejlesztői vagy szoftvertervezői gyakorlat komplex rendszer architektúrájának ill. keretrendszerének kialakításában, kezelésében
  • BPMN ismerete, gyakorlati használata
  • Webes technológiák mély ismerete
  • SQL ismerete
  • Biztonsági ajánlások ismerete, követése
  • Internetes szabványok, protokollok ismerete
  • Mobil technológiák ismerete

Előnyök

  • Szoftverfejlesztői gyakorlat többrétegű alkalmazás fejlesztésében.
  • Humánügyviteli/gazdálkodási területen szerzett ismeretek
  • Szoftvertervezési minták (Design Patterns) ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Munkavégzés magasan képzett csapat tagjaként
  • Részvétel hosszú távú termékfejlesztési projektben

Budapest