Business Analyst-B112BA (Budapest)

Partnercégünk közép – és nagyvállalati környezetbe fejleszt megoldásokat elektronikus dokumentumkezelés és számlázás területén. Dokumentum előállítási volumene alapján évek óta piacvezető szerepet tölt be Magyarországon. Innovatív technológiai környezetet és magas szakmai színvonalat biztosít munkatársainak.

Pozíció azonosító: B112BA

Business Analyst-B112BA

Feladatok

  • Ügyféligények felmérése, megértése, illetve a fejlesztési feladatok specifikálása,
  • Az üzleti igények közvetítése a fejlesztő csapatok felé,
  • Folyamatos kapcsolattartás, külső és belső ügyfelekkel, megrendelőkkel, felhasználókkal egyaránt,
  • Az implementációs projektekhez tartozó dokumentációk elkészítése.

Elvárások

  • 1-3 év Business Analyst szakmai tapasztalat IT területen,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Szoftverfejlesztési módszertanok ismerete,
  • Projekt- és release-menedzsment ismeretek,
  • Agilis alapelvek és módszertanok ismerete (Scrum, Kanban),
  • Alapfokú SQL tudás,
  • Komplex rendszerek gyors átlátásának képessége.

Amit kínálunk

  • Cafeteria és éves bónusz lehetősége,
  • Összetartó csapatszellem,
  • Tréningek támogatása,
  • Nyelvtanfolyam,
  • Kiváló munkakörnyezet, jó megközelíthetőség.
  • A kiválasztási folyamat online platformokon megoldott
  • A munkavégzés jelenleg mindenkinek otthonról, home office-ból történik

Munkavégzés helye

Budapest - XII. kerület

Küldd el az önéletrajzod nekünk!

Budapest