IT Tanácsadó/Rendszerszervező - Távmunka (KC) (Magyarország)

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára. Ügyfelünk megbízásából a következő munkakörbe keresünk szerződéssel munkatársat:

IT Tanácsadó/Rendszerszervező - Távmunka

Feladatok:

  • Részvétel ügyfél konzultációban
  • Követelmények egyeztetése konzulensekkel, architektekkel
  • Technikai részletek kidolgozása (interfészek, hibaesetek)
  • Együttműködés fejlesztőkkel
  • Részvétel tesztelésben
  • Pontos dokumentálás akár angol nyelven is

 Elvárások:

  • Többéves banki tanácsadói tapasztalat
  • azonnali fizetési rendszer, kártya rendszerek, banki rendszerek, kassza rendszerek, kereskedői rendszerek ismeret
  • Aktív angol nyelvtudás

Lehetőségek:

  • Érdekes, izgalmas technológiai kihívások, motiváló szakmai környezet, kurrens üzleti igények (pl azonnali fizetés)
  • Változatos hazai és nemzetközi projektek
  • Igényes, összeszokott, jó csapat
  • Tanulási lehetőség
  • Rugalmas munkaidő

Start: Azonnal

Fizetés: versenyképes bruttó bér vagy számlázási lehetőség

Munka jellege: hosszú távú, teljes idős, akár teljesen távmunka (de projektfeladattól függően rugalmasság az irodai megjelenésre)

Amennyiben érdekli, akkor regisztrálja magyar vagy angol nyelvű önéletrajzát az oldalon.