BUSINESS ANALYST (ÜZLETI ELEMZŐ) (Budapest)

A MAVIR MAGYAR VILLAMOSENERGIA-IPARI ÁTVITELI RENDSZERIRÁNYÍTÓ ZRT. Üzletfejlesztési igazgatóságának dinamizmusát a fiatal, innovatív és folyamatszemléletű kollégáink adják. Minden nap azon dolgozunk, hogy tudatos és hatékony megoldásokat találjuk a villamosenergia ellátás biztonságos megvalósítására, valamint a szabályozási szolgáltatásokkal és kereskedelemmel összefüggő kihívásokra. Változó energetikai és piaci körülmények között izgalmas ötletekre, rengeteg tervezésre és együttműködésre van szükségünk. Sűrűsödő, de annál izgalmasabb projektjeinkhez kollégát keresünk csapatunkba.

BUSINESS ANALYST (ÜZLETI ELEMZŐ)​​​​​​​

  TÉGED KERESÜNK, HA

  • Felsőfokú műszaki és/vagy informatikai és/vagy gazdasági végzettséged van
  • Nem okoz gondot az angol nyelv használata
  • Folyamatorientált és proaktív személyként ismernek mások
  • Nyitott vagy megismerni a villamosenergia-ipart vagy esetleg van is már benne tapasztalatod
  • Szereted, hogy nincs két egyforma napod és hiszed, hogy mindenre van megoldás

TE FELADATAID KÖZÉ TARTOZIK MAJD

  • Üzlettel szoros együttműködésben az üzleti működés és folyamatok terén fejlesztési pontok meghatározása
  • Üzleti igények és elvárások, követelmények feltárása:
    • a fejlesztési igények egyeztetése az érintett belső üzleti és informatikai szakterületekkel, külső partnerekkel
    • igények és lehetőségek összevetése
  • Üzlettől kapott igények elemzése (pl. prioritások, függőségek és megvalósítási határidők szerint)
  • Megoldási irányok azonosítása és javaslattétel
  • Megfogalmazott fejlesztési igények alapján funkcionális és üzleti specifikációk elkészítésében aktív szerepvállalás
  • Fejlesztések előkészítése, konszolidációja
  • Koordináció a fejlesztés levezénylése során

ELŐNYT ÉLVEZEL, HA

  • Folyamatmodellezési tapasztalattal bírsz
  • Business Analyst minősítés/képesítésed van
  • Informatikai fejlesztési projektekből szerezted eddigi tapasztalataidat

   AMIRE TŐLÜNK SZÁMÍTHATSZ

  • Lehetőséget kapsz, hogy akár nemzetközi szakmai szervezetekben képviseld magadat és a céget
  • Megismerkedhetsz a hazai villamosenergia-ipar résztvevőivel és az aktuális trendekkel
  • Gyakorlati projektmenedzsment tapasztalatra tehetsz szert, ahogy az a való életben működik

EZT NYÚJTJUK SZÁMODRA

  • Határozatlan időtartamú munkaviszony, teljes munkaidő
  • versenyképes alapbér mellett ösztönző teljesítménybónusz rendszer és széleskörű juttatások (13. havi fizetés, Cafeteria, stb.)
  • ​​​​​​​rugalmas munkarendet és nagy arányú home office lehetőség
  • Széleskörű béren kívüli juttatások
  • Ha szeretsz sportolni, akkor a MAVIR Sport Egyesület számos lehetőséget kínál
    (vitorlázás, sí, fallabda és még sok minden más)
  • Önfejlesztési lehetőség a szakmai képzéseken túlmutatóan

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest III. kerület Anikó utca 4.
  • Home office

Várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel.

Ha felkeltettük érdeklődésedet tekintsd meg bemutatkozó kisfilmünket is: https://www.mavir.hu/web/mavir/bemutatkozo-film

A MAVIR ZRt. Toborzással és kiválasztással kapcsolatos adatkezelési tájékoztatója a MAVIR ZRt. honlapjának adatvédelmi aloldalán található (https://www.mavir.hu/web/mavir/adatvedelem).

Budapest