Business Controller (Budapest)

Nemzetközi üzetli ingatlanok bevásárlóközpontok teljeskörű üzemeltetésével foglalkozó partnercégünk növekvő csapatába keressük Business Controller kollégájukat.

Ha szeretnél egy fejlődő csapatban összetett feladatokkal találkozni, folyékonyan beszélsz angolul és van minimum két év tapasztalatod kontrollingban, jelentkezz!

Business Controller

Feladatok

tulajdonosi körnek való rendszeres, havi, negyedéves, féléves riportok elkészítése

eredménykimutatással mérleggel kapcsolatos feladatok, terv-tény elemzés

értékbecslő céggel való folyamatos együttműködés

pénzügyi tervezési feladatok

cégen belüli csapatokkal való szoros együttműködés

Követelmények

minimum 2 év teljeskörű kontrolling tapasztalat

IFRS ismerete

magabiztos angol nyelvtudás

erős felhasználói szintű excel tudás

erős csapatjátékos attitűd

előnyt jelenthet:

szlovák nyelvtudás

Amit kínálunk

cafetéria

13. havi bónusz

bkv bérlet vagy parkolóhely biztosítása

szakmailag támogató csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest