Business Development Manager (HR Services, Recruitment) LAV (Budapest)

(B2B, HR Services) LAV-8537

A hirdetés már lejárt!

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Bővülő csapatunkba az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Business Development Manager (HR Services, Recruitment) LAV

Feladatok:

  • HR szolgáltatásokkal (munkaerő-közvetítés, kölcsönzés, Recruitment, RPO, Interim, Contracting) kapcsolatos értékesítési projektek és igények felkutatása, megnyerése és támogatása;
  • Új ügyfelek, üzleti lehetőségek felkutatása, ügyfél igények magas szintű kielégítése;
  • Ügyfelekkel való személyes kapcsolat folyamatos fejlesztése
  • Szolgáltatások hatékony és széleskörű ismertetése, prezentálása;
  • Piac- és versenytárs figyelés, elemzés.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség;
  • Több éves B2B ÉRTÉKESÍTÉSI / ÜZLETFEJLESZTÉSI tapasztalat, HR SZOLGÁLTATÁSOK ÉRTÉKESÍTÉSBEN, RECRUITMENT területen szerzett tapasztalat;
  • HR Director / HR Manager, Purchasing Manager (szolgáltatás beszerzés) tapasztalat előnyt jelent;
  • Kiterjedt kapcsolatrendszer;
  • Aktív angol nyelvtudás;
  • Önálló munkavégzésre való képesség;
  • Pozitív, energikus, dinamikus személyiség;
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő, tárgyalási készség;
  • Ügyfélorientált szemléletmód;
  • Cél- és teljesítményorientált attitűd;
  • Rugalmas munkavégzés.

Munkavégzés helye: Budapest V. kerület

Budapest