Business Finance Specialist (Pécs)

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Business Finance Specialist

Feladatok

Budget és Riporting projektvezetőként felel a Szolgáltatás és Logisztika (Service und Logistics – SL) területen futó projektek szakmai és technikai támogatásáért, a koncepció kidolgozásáért és a végrehajtásért.

A Business partnerekkel való szoros együttműködésben az alábbi feladatokat látja el:

  • A GSO területen belüli pénzügyi témák önálló vezetése
  • Az egyes témák saját hatáskörben történő kategorizálása kivitelezhetőség és költség alapján
  • Workshopok előkészítése és kivitelezése
  • Riporting koncepciók és az azokhoz kapcsolódó követelmény-analízisek elkészítése
  • Riportokhoz kapcsolódó feladatok végrehajtása
  • Az AD/AM/AO/IN teljes budget folyamatának módszertani támogatása
  • Szakmai és eljárástechnikai coacholás Budget és Riporting témakörben
  • Komplex pénzügyi kimutatások készítése az egész területnek és az egyes szakmai clusterek pénzügytechnikai témáinak, pl. forecast, eszközkiáramlás, obligo és tartalékmenedzsment irányításához

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Felsőfokú végzettség (gazdaság-) informatika, (gazdaság-) mérnök vagy hasonló területen szerzett végzettség, vagy szakirányú végzettség többéves szakmai tapasztalattal
  • Legalább 2 éves Controlling területen szerzett szakmai tapasztalat
  • További ismeretek és képességek:
  • Erős Excel ismeretek
  • Min. B2 német- és angoltudás
  • Terhelhetőség és rugalmasság
  • Önállóság és kezdeményezőkészség
  • Kiváló optimalizálási készség az információ és kapcsolatmenedzsment terén, valamint költség- és igénytervezés témakörében a vállalati szabályozásokkal (irányelvekkel, munkautasításokkal) kapcsolatban
  • Üzleti tervezés kivitelezése és irányítása
  • Minőség- és KPI-menedzsment ismeretek
  • Kiváló képesség munkaerő-tervezésben és –értékelésben,
  • Széleskörű tapasztalat budget értékelések és megbízhatósági ellenőrzések készítésében, ezekből koncepciók, riportok és intézkedések előállításában, levezetésében, kivitelezésében,
  • Budget témakörben projektek és munkacsoportok irányítása
  • Tanácsadói képesség

Pécs