Business Operation Specialist (Budapest)

Budapest

Business Operation Specialist

Feladatok

  • Ágazat pénzügyi folyamatainak támogatása (számlázás előkészítése, elhatárolások)
  • Vezetők támogatása pénzügyi tervezésben
  • Szerződések írása, nyomon követése
  • Demand management – kapcsolattartás vezetőkkel, HR-rel, német partnerekkel
  • Resource management – új munkaerő igények, munkaerő pótlások koordinálása
  • Angol és német nyelvű megbeszéléseken való részvétel, illetve megbeszélések vezetése
  • Prezentációk készítése
  • Rendszeres és ad hoc riportok készítése (excel)
  • Adminisztratív tevékenységek
  • Adatgyűjtés
  • Projektek támogatása

If you have…

  • Minimum középfokú végzettség, gazdasági, pénzügyi szakirányú felsőfokú végzettség előny
  • Minimum középfokú aktív angol és német nyelvtudás
  • Haladó Office ismeretek (excel, power point)

Személyiség:

  • Jó kommunikációs készség
  • Nyitott, proaktív személyiség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat előny
  • Csapatjátékos

Budapest