Beszerző (Budapest)

Domestic & International manufacturer/provider of medical device instrumentation and supplies with sales in over 100 different countries hiring a Buyer. Seeking energetic and upbeat Buyer with self-confidence, a can-do troubleshooting attitude and a passion for success to join our Materials Management team.

Beszerző

Feladatok

  • Regionális eszközvásárlás és kapcsolódó feladatok tevékenységek ellátása
  • Regionális marketing menedzsment és a kapcsolódó folyamatos tevékenységek ellátása
  • Készlet rendszerének ellenőrzése,kezelése
  • A Logisztikai osztály támogatása
  • Az értékesítési osztállyal való napi szintű kapcsolattartás, munkájuk támogatása

Elvárások

  • Főiskolai végzettség,marketing vagy üzleti adminisztrációban
  • 3+év beszerzési vagy értékesítési tapasztalat
  • Angol nyelv szóban és írásban való magas szintű használata
  • Microsoft Office magas szintű használata

Amit kínálunk

  • Nemzetközi környezet
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai trainingek

Munkavégzés helye

  • IV.Kerület

  • Várjuk angolnyelvű önéletrajzod
Budapest