C++ fejlesztő-B36cppd (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Magyarország vezető szoftverháza keres világszínvonalú fejlesztési projektekre, fiatalos, dinamikusan fejlődő csapatukba új kollégákat.

Pozíció azonosító: B36cppd

C++ fejlesztő-B36cppd

Feladatok

  • Orvosdiagnosztikai berendezések képalkotó szoftverének fejlesztése C++-ban
  • 2D/3D rekonstrukció integrálása
  • Képfeldolgozó algoritmusok beépítése​
  • Diagnosztikai képek kezelése
  • Felhasználói felület fejlesztés

Elvárások

  • Legalább 2+ év C++ progarmozásban szerzett tapasztalat
  • Nyitottság más technológiák megismerésére (.NET/C#)
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Szakirányú felsőfokú (informatikus vagy villamosmérnök) végzettség
  • Utazási hajlandóság

Előnyök

  • Hiba- és verziókövető eszközök ismerete
  • Orvosi képalkotó szoftverek terén szerzett tapasztalatok
  • DICOM szabvány ismerete
  • Nagy rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Nemzetközi csapatban való munkavégzés

Munkavégzés helye

Budapest - XI. Kerület

Küldd el az önéletrajzod nekünk!

Budapest