„C” kategóriás tehergépjármű vezető (Budapest)

A BEGO-GÁZ Építőipari Kft felvételt hirdet az alábbi munkakörbe:

„C” kategóriás tehergépjármű vezető

Cégünkről:

A BEGO-GÁZ Építőipari Kft. Budapest 22. kerületében üzemel családias jelleggel, akinek tagjai legalább 15 éves szakmai tapasztalattal rendelkeznek. Építőipari tevékenységeinket főként Budapesten és Bp.+100 km területén végezzük szolgáltatói, ipari, közületi és lakossági megrendelők részére is, amik a közmű és úthálózatok kivitelezésétől a karbantartásig terjednek.

Munkaköri feladat

Cégünk folyadék szállítására szolgáló közművek kivitelezései során víz- távhő- szennyvíz és gáz- hálózatok kivitelezésének feladatai során billenős típusú tehergépjárművek vezetése. A szállítmányok főként ömlesztett anyagok (sitt, föld, beton, homok, stb.), nem szükséges rakodni, a munka mindennap hazajárós.

Elvárások

  • C” kategóriás jogosítvány
  • GKI kártya megléte
  • Digitális tachográf vezetői kártya megléte
  • Legalább 3 év tapasztalat
  • Nyugdíjasok jelentkezését is várjuk
  • Józan életmód, megbízhatóság, terhelhetőség, rugalmasság,
  • Önálló, szakszerű, felelősségteljes munkavégzés,
  • „E” kategóriás jogosítvány előnyt jelent, de nem feltétel
  • 4451 járműre szerelt daruk gépkezelésre jogosítvány előnyt jelent, de nem feltétel

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Bérezés megegyezés szerint
  • Bejárás támogatása
  • Munkavégzéshez szükséges munkaruha, védőeszköz biztosítása
  • Versenyképes munkabér
  • Bejelentett alkalmazotti munkaviszony

Foglalkoztatás időtartama, időbeosztás, munkarend

Munkaviszony időtartama:

  • határozatlan idejű munkaviszony
  • munkába állás megegyezés alapján akár azonnal

Foglalkoztatás jellege:

  • teljes munkaidőben történő foglalkoztatás (heti 40 óra)
  • munkaidő hétköznaponként, hétfőtől- péntekig 7:00 órától - 16:00 óráig

Jövedelemelvárást is tartalmazó pályázati anyagát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük megküldeni.

Budapest