C# Szoftverfejlesztő (Budapest)

C# Szoftverfejlesztő

Munkavégzés helye

Budapest

Feladatok

  • Magas szintű technikai leírások adott programnyelvbe való átültetése
  • Szoftverfejlesztés, információgyűjtés, az implementálás megvalósíthatóságának ellenőrzése
  • Az ügyfelek támogatása
  • Más műszaki csapatokkal (designtól a production-ig) való együttműködés teszt eljárások kidolgozásában
  • Dokumentáció készítése, code review és refactoring
Elvárások
  • Felsőfokú végzettség (elsősorban informatikai mérnöki, szoftverfejlesztői, fizikusi vagy egyéb természettudományi területen)
  • Min. 2 év releváns szakmai tapasztalat (.NET / C#)
  • Min. középszintű angol nyelvtudás
Amit kínálunk
  • Versenyképes jövedelem, cafeteria
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Dinamikusan fejlődő csapat
  • Lehetőség nemzetközi tapasztalatszerzésre

Budapest