CAD rendszermérnök, Építőmérnöki tanácsadó (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

CAD rendszermérnök, Építőmérnöki tanácsadó

Feladatok

  • Kapcsolattartás meglévő ügyfeleinkkel és kiemelt partnereinkkel,
  • Kapcsolattartás az autodesk szakembereivel technikai és értékesítési vonalon,
  • Autodesk alapú mérnöki megoldások bemutatása a tervezői- és az üzleti előnyök kiemelése,
  • Új vállalati partnerek felkutatása, ügyfélkör bővítése proaktív megkereséssel,
  • Mérnökökkel és szakmai döntéshozókkal történő egyeztetés, ügyféltárgyalások lebonyolítása,
  • Marketing kampányokban való aktív részvétel, szakmai háttér biztosításával.

Elvárások

  • Szakmai, építőmérnöki területen szerzett tapasztalat,
  • Biztos kommunikációs-, tárgyalási-, prezentációs- és problémamegoldó készség,
  • Magabiztos kommunikáció angol és magyar nyelven egyaránt,
  • Eredményorientált gondolkodásmód, energikus, pozitív, proaktív szemlélet,
  • B-kategóriás vezetői engedély.

Előnyök

  • Építőmérnöki (út-, vasúttervezés) szaktudás, a szakterület és piac általános ismerete,
  • BIM / Building Information Modeling filozófia ismerete,
  • Autodesk AutoCAD/Civil 3D szoftverismeret.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés, éves teljesítmény bónusz, fizetésen felüli egyéb juttatások,
  • Szakmai mentorálás, folyamatos képzések, amelyek biztosítják a naprakész szakmai tudást (cgs labs és autodesk),
  • Kapcsolatépítés több száz magyar gyártó céggel és mérnökirodával,
  • Profi munkaeszközök,
  • Egymás segítő csapatunk gondoskodik a kiváló munkahelyi légkörről.

Leírás

Dinamikusan fejlődő Partnerünk építőmérnöki csapatukba keressük új munkatársukat építőmérnöki tanácsadó pozícióba!

Munkavégzés helye

Budapest XIV. kerület

Budapest