CAD/CAM DESIGNER (Sopronkövesd)

Ügyfelünk részére Sopronkövesdre keresünk

CAD/CAM DESIGNER

AZÉRT ÉRDEMES CSATLAKOZNOD CSAPATUNKHOZ, MERT

  • termékeinket a világ szinte összes gépjárművében megtalálod;
  • láthatod munkád mindennapos megvalósulását és eredményét;
  • felkészült kollégák segítik a munkádat;
  • elérhető vezetők támogatnak.

FELADATAID LESZNEK

  • Forgácsoló üzem feladatainak és technológiáinak koordinálása;
  • CAM programok készítése CNC forgácsológépekre;
  • Műszaki dokumentációk készítése: automata berendezések, célgépek gépészeti tervezése alkatrész lista és műhelyrajzok valamint a gyártósorok műszaki rajzainak, dokumentációjának készítése;
  • Részvétel a gépek pneumatikus és elektromos dokumentációjának létrehozásában;
  • A gyártandó alkatrész gyártásának felügyelete koordinálása;
  • A műszaki területen használt törzsadatok karbantartása a számítógépes rendszerben;
  • Kapcsolattartás a vevővel, a társosztályokkal és a külső beszállítókkal

TÉGED KERESÜNK, HA

  • Képes vagy felelősséget vállalni, valamint hatékonyan kommunikálni és együttműködni másokkal;
  • Ügyfélközpontú, proaktív szemléleted van;
  • Jó kommunikációs és probléma megoldó készséggel bírsz;
  • Tudsz döntést hozni, valamint csapatban és önállóan is dolgozni;
  • Közép- vagy felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezel;
  • Magas szinten ismered és magabiztos használod a 3D CAD/CAM programokat: Solid Works, AutoCad, Inventor;
  • Legalább 2 éves autóipari, illetve tervezői tapasztalattal rendelkezel;
  • Középfokon beszélsz angolul.

Magyar és angol nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát a munkakör megjelölésével kérjük küldeni.

Sopronkövesd