CAM gyártástechnikus (Miskolc)

A hirdetés már lejárt!

CAM gyártástechnikus

Feladatok

  • CAM programozás,
  • egyedi alkatrészek technológiai tervezése,
  • gyártási folyamatok optimalizálása,
  • gyártáshoz szükséges elektródák, készülékek tervezése,
  • létrehozott gyártástechnológiai tervek dokumentálása.

Követelmények

  • minimum középfokú végzettség (gyártástechnológus)
  • CNC-megmunkáló központokon gyártásban szerzett minimum 3-5 év szakmai tapasztalat
  • önálló műszakirajz olvasási készség/ismeret.
  • CAD/CAM programozási ismeret, NX CAM programozásban szerzett tapasztalat,
  • forgácsolási technológiák, forgácsoló szerszámok ismerete,
  • gyártáshoz szükséges készülékek ismerete.

Előny:

  • huzalszikrás, tömbszikrás elvi ismerete,
  • szerszámgyártásban szerzett tapasztalat,
  • gépészmérnöki végzettség,
  • nyelvtudás (angol és/vagy német)
  • MS Office ismeretek
  • 5 tengelyes programozási ismeretek.

Amit kínálunk

  • hosszú távú lehetőség egy dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő, magyar tulajdonú vállalatnál,
  • high-tech környezet,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • jó hangulatú, proaktív csapat.

Munkavégzés helye

Miskolc

Miskolc