CAM PROGRAMOZÓ (Pest megye)

Az OBO BETTERMANN egy több mint 100 éves múltra visszatekintő, német családi tulajdonban lévő vállalatcsoport, mely az épületvillamossági szereléstechnika területén a világelsők közé tartozik. A jelenleg mintegy 1300 főt foglalkoztató magyarországi OBO cégcsoport telephelye a Budapesttől 35 km-re fekvő, Bugyi nagyközség melletti ipari parkban található. A magyarországi gyártóbázis nemzetközi viszonylatban is az OBO csoport egyik legmeghatározóbb tagja. A termelési folyamatok három jól elkülönített területre oszthatók: fém- és a műanyagipari termékgyártás, valamint elektronika. Mindhárom területen modern gépparkkal, jól felszerelt üzemekben, izgalmas gyártási technológiákkal folyik a termelés. Termeléstámogató / CAM programozói csapatunk bővítésére keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:

CAM PROGRAMOZÓ

Feladatok

  • stanc – nibbelő automatákra (Trumpf, Prima Power) programok írása és az adatok mentése/feltöltése,
  • napi kapcsolattartás és az adatok egyeztetése más területekkel,
  • folyamatos jobbítási javaslatok az anyagfelhasználás, a szerszámhasználat és a beállási idők optimalizálása érdekében,
  • műszaki támogatás a stancoló-nibbelő gépeknél.

Elvárások

  • több éves releváns szakmai tapasztalat,
  • minimum középfokú műszaki végzettség,
  • német nyelv alapszintű ismerete,
  • számítógépes tervező program(ok) ismerete,
  • felhasználói szintű MS Office szoftverismeret.

Előnyök

  • stanc – nibbelő automaták kezelésében szerzett tapasztalat,
  • Trutops / Boost / NC Express program ismerete,
  • SolidWorks program felhasználói szintű ismerete.

Amit kínálunk

  • tanulási lehetőség, állandó szakmai fejlődés, változatos feladatok,
  • korszerű, folyamatosan fejlődő környezet, szakmailag elhivatott és együttműködő csapat,
  • korrekt jövedelem-csomag, mely fix és teljesítményarányos elemekből, valamint éves bónuszból és béren kívüli juttatásból áll,
  • hosszú távú, biztos munkahely, tervezhető munkaidő,
  • munkába járás támogatása utazási költségtérítéssel vagy ingyenes céges buszjáratokkal a környező településekről.

Munkavégzés helye

2347 Bugyi, Alsóráda 2.