Car Remarketing Manager (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Nemzetközi hátterű Partnerünk a szolgáltatóiparban tevékenykedik, csapatukba keressük új Car Remarketing Manager kollégájukat, akinek a legfőbb feladata a használtautó-értékesítés mindennapos szervezése és nyomonkövetése.

Amennyiben folyékony angol nyelvtudással rendelkezel, van legalább 2 év értékesítői tapasztalatod, akkor ez a lehetőség Neked szól!

Előny, ha ismered az autóipart, sőt még járműkereskedői kapcsolatrendszered is van!

Car Remarketing Manager

Feladatok

  • Használt gépjárművek értékesítése a lízingszolgáltatás kifutását követően.
  • A használt gépjárművek értékesítését vagy ismételt bérbeadását célzó helyi stratégia kiépítése különböző csatornák mentén (B2B, B2C, B2B2C, B2B2E)
  • A helyi használtautó és személygépjármű-piac, valamint a használtautó értékesítéshez kapcsolódó kereskedelmi és jogi változások nyomonkövetése
  • Professzionális kereskedelmi hálózat kiépítése és fejlesztése a vevőkkel, közvetítőkkel, szolgáltatókkal
  • Gondoskodás a visszavett autók megfelelő állapotfelméréséről és javításukra vonatkozó döntéshozatal
  • Beszállítók kiválasztása, szerződési feltételek letárgyalása
  • Belső folyamatleírások és adatbázisok fejlesztése, naprakészen tartása

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 2 év, preferáltan autóiparban szerzett értékesítői tapasztalat
  • Tapasztalat beszállítói kapcsolattartásban, ügyfélkezelésben
  • Erős MS Office ismeret (Word, Excel, PowerPoint)
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Erősen eredmény- és ügyfélközpontú szemlélet, jó tárgyalási készség

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatalos, barátságos közeg, stabil vállalat
  • Heti 1-1.5 nap home office lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest