Cardiologist Intern - Budapest, XIII. kerület + home office (WHC02960) (Budapest)

Cardiologist Intern (WHC02960)

Partnerünk globális orvostechnológiai és digitális megoldások vezető újítója, lehetővé teszi a kezelőorvosok számára, hogy intelligens eszközök, adatok, elemzések, alkalmazások és szolgáltatások segítségével, az Edison intelligenciaplatform támogatásával gyorsabb és tájékozottabb döntéseket hozzanak

Feladatok:

  • Globális egészségügyi szabványok elemzése, dokumentumok, mérések keresése
  • Kórházi partner támogatása
  • ACC és az ESC pitvarfibrillációs irányelvek és a javasolt tevékenységek biztosításához szükséges adatok kezelése

Elvárások:

  • ORVOSTANHALLGATÓK JELENTKEZÉSÉT VÁRJUK!
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív/passzív)
  • Heti min. 10-20 óra vállalása
  • Onkológiával kapcsolatos ismeretek
  • Magabiztos angol nyelvtudás - írásban és szóban
  • Pozitív hozzáállás

Munkavégzés helye

Budapest - Budapest, XIII. kerület + home office

Budapest