Hálózatüzemeltető - CCNA - német nyelvtudással (Szeged)

Szeged

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

CCNA Network Administrator - német nyelvtudással

Feladatok

  • CISCO alapú IP-VPN hálózatok távoli installálása helyszíni technikus kolléga támogatásával
  • IP alapú hozzáférések implementációja ügyfél kérésre
  • Hálózati eszközök (routerek, switchek) tesztelése, hálózati hibakeresés, hiba megoldás a hálózat beüzemeltetése érdekében
  • Ellenőrzések végrehajtása és dokumentálása
  • Részvétel szakmai kihívásokat nyújtó nemzetközi ügyfél- és szolgáltató oldali gerinchálózati projektekben

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Legalább középfokú végzettség
  • Magabiztos középfokú német nyelvtudás (B1-B2)
  • Cisco CCNA szintnek megfelelő hálózati ismeretek (tanúsítvány megléte nem elvárás)
  • Tanulásra és fejlődésre való igény – új/egyedi technológiák megismerése
  • Kiváló kommunikációs készség, csapatjátékos személyiség

Előnyök

  • Felsőfokú végzettség vagy releváns szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Szeged