Cégcsoportvezető-helyettes (Budaörs)

A körkörös gazdálkodás terén élenjáró, biogáz üzemek működtetésével és építésével foglalkozó, emellett mezőgazdasági tevékenységet végző, német piacra termelő cégcsoport (bio szántóföldi növénytermesztés, 5000 férőhelyes sertéshizlalda, biogáz üzem, lovarda) keres cégcsoportvezető-helyettest.

Cégcsoportvezető-helyettes

Felelősség, feladatok

  • az alá tartozó üzleti ágazatok (biogáz üzemek, építőipari kivitelezés, biogazdaság) irányítása
  • beosztott vezetők munkájának operatív irányítása, ellenőrzése
  • tárgyalásokon való részvétel, tervek-technológiák véleményezése, ajánlatok készítése, koordinációja, alvállalkozók közvetett irányítása
  • projektek hatékony és gazdaságos megvalósításának felügyelete, ellenőrzése
  • pályázati lehetőségek felkutatása, kidolgozása, az elnyert pályázatok kivitelezésének, elszámolásának felügyelete
  • kapcsolattartás külső szervezetekkel, hatóságokkal
  • törvényes előírások betartása, betartatása, a változások figyelemmel kísérése, szakmai utasítások, belső szabályzatok kiadása
  • a tulajdonos felé naprakész jelentések készítése

Elvárások

  • határozott fellépés, több éves vezetői tapasztalat
  • széleskörű, naprakész ismeretek, megalapozott szakmai tudás,
  • önálló és csapatmunkára való képesség, rugalmasság, precizitás, pontosság
  • angol vagy német nyelv társalgási szintű használata
  • B-kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • kiemelkedő jövedelem és a vezetés terén előrelépési lehetőség egy dinamikusan fejlődő, a körkörös gazdálkodás terén élenjáró cégcsoportban
  • érdekes feladatok a környezetvédelem, szennyvízkezelés, megújuló energia termelés, erőműépítés, biotermék előállítás, feldolgozás terén

Munkavégzés helye

Budaörs

Budaörs