Célgépkezelő (Budakeszi)

A hirdetés már lejárt!

Dolgozz Te is a Fővárosi Vízművek másik üzletágában, a települési szennyvízágazati üzemeltetésben. Ismerd meg folyamatainkat, legyél Te is egy nagyon fontos láncszem abban a munkában, amelyet a budapesti agglomeráció és a Duna tisztaságáért folytatunk nap, mint nap!

Legyél Te is sikereink részese

Cégépkezelő munkatársként

Feladataid lesznek

  • Gépjármű (szippantó gép) üzemeltetése
  • Külső területeken iszapeltávolítás, szennyvízszivattyú karbantartás
  • Szennyvízelfolyás, aknák, és csatornarendszer állapotának ellenőrzése
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, a szolgáltatás igénybevevőkkel, munkatársakkal
  • Tengelyen szállított hulladék begyűjtése, szállítása
  • Egyéb szennyvízzel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Elvégzett tevékenység dokumentálása
  • Higiéniai, munkavédelmi előírások betartása

Téged várunk csapatunkba, ha

  • minimum szakmunkás (például gépészeti, épületgépészeti) végzettséggel rendelkezel
  • önállóan, precízen végzed a munkád
  • B és C kategóriás jogosítványod van
  • Jó a fizikumod

Előnyt jelenthet

  • Szennyvízhez kapcsolódó berendezések vezetésében, kezelésében szerzett tapasztalat

Mindezért cserébe mit ajánlunk?

  • Stabil, hosszú távú vállalati hátteret nyújtunk
  • Széles körű béren kívüli juttatásainkból válogathatsz
  • Kipróbálhatod vállalati sportolási lehetőségeinket
  • Vállalati üdülőink egyikében pihenhetsz
  • Hűséges munkavállalóink lakásvásárlását támogatjuk
  • Kedvezményesen vásárolhatsz partnereink termék- és szolgáltatás kínálatából
  • Egészségügyi szűrővizsgálaton vehetsz részt

Munkaszerződés típusa: határozatlan

Munkavégzés helye: Budakeszi és vonzáskörzete

Munkarend: H-CS: 6:30 – 15:00 P: 6:30 – 13:00 + helyismeret megszerzése után készenlét

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el szakmai önéletrajzodat, bérigény megjelölésével.

Budakeszi