Cfo (Magyarország)

Ügyfelünk egy dinamikusan bővülő magyar vállalat, akik kozmetikai és egészségprevenciós termékeikkel már számos ország piacára beléptek. Legutóbb az Egyesült Államokban és Kínában jelentek meg. A terjeszkedésből adódó új projektek, valamint a csapat növekedése okán úgy döntöttek, hogy egy tapasztalt pénzügyi vezetővel (CFO) szeretnék bővíteni a vállalatot. A vállalat termékportfóliója az egészségprevencióhoz kapcsolható, így olyan kollégát várnak, akiknek hasonlóan fontos az egészségük megőrzése.

Cfo

Feladatok

- A cégcsoport pénzügyi területének koordinációja (nemzetközi szinten is), részvétel az üzleti tervezésben

- A tulajdonos napi munkájának támogatása és a vállalat pénzügyi stratégiájának kidolgozása

- A cég pénzügyi (cash-flow, számvitel, kontrolling) rendszereinek menedzselése, irányítása, fejlesztése, ellenőrzése, riportolás a vezetés felé

- 8 fős csapat vezetése

- Likviditás menedzsment, követeléskezelés felügyelete

- Egyeztetés a könyveléssel, bérszámfejtéssel és a pénzügyi szolgáltatókkal, hó- és évvégi zárási feladatok támogatása

- Biztosítási ügyintézés

- Folyószámlák napi kezelése, hitel- és lízingügyletek bonyolítása, banki kapcsolattartás

- Szerződéskötés, teljesítési igazolások, és a hozzá kapcsolódó dokumentáció adminisztrálásának teljes körű felügyelete

- Havi zárások és az éves beszámoló elkészítése, adatszolgáltatások a menedzsment és külső szervek felé, auditok irányítása

Követelmények

- Felsőfokú gazdasági végzettség (mérlegképes végzettség és ACCA előny)

- Tárgyalóképes angol nyelvtudás

- Legalább 5 éves releváns szakmai tapasztalat

- Legalább 5 éves Vezetői tapasztalat

- Magabiztos adózási tapasztalat - adótanácsadói végzettség előny

- Terhelhetőség, rugalmasság, dinamikus személyiség

- Proaktív, rendszerben és folyamatokban gondolkodó, nyitott személyiség

- Erős, kommunikáció képes angol nyelvtudás szóban és írásban

- Kiemelkedő MS Office ismeretek

- Jó kommunikációs és prezentációs készség

Amit kínálunk

Versenyképes alapfizetés, negyedéves, éves bónusz

Céges gépjármű (opcionális) és parkolóhely

Dinamikusan bővülő magyar vállalati háttér, transzparens céges kultúra

2020-ban átadott, modern, elegáns irodai környezet, saját edzőteremmel, szoláriummal, bicikli tárolási lehetőséggel

Az egészséges életmód támogatása

Munkavégzés helye

Budapest