Lean Mérnök (Debrecen)

Lean Mérnök

Leírás

Debreceni, gyártó partnerünk megbízásából keresünk munkatársat, Lean Mérnök pozícióba.

Lean Mérnök

Feladatok

  • LEAN irányelvek implementálása, ehhez kapcsolódó tréningek biztosítása,
  • CI keretrendszer támogatása és fejlesztése,
  • Problémamegoldó ismeretek terjesztése és alkalmazása,
  • Veszteség elemzések és költségcsökkentések koordinálása, valamint elhárításában való aktív részvétel,
  • LEAN és folyamatfejlesztési alapelvek mentén fejlesztési javaslatok meghatározása, azok kidolgozása és kivitelezés vezetése az operációs hatékonyság növelésére,
  • Megvalósíthatósági tanulmányok folytatása folyamatokhoz, gyártási struktúrákhoz és berendezésekhez köthetően hatékony javaslatok megfogalmazásához,
  • Projektek önálló vezetése, illetve azokban való aktív részvétel,
  • Társterületekkel történő szoros együttműködés,
  • A területekhez köthető kulcs teljesítmény mutatók meghatározása, fejlesztése és fenntartásának kidolgozása.

Elvárások
  • Minimum 5 év tapasztalat folyamattervezésben és optimalizálásban, operáció, logisztika, vagy business management területen,
  • LEAN alapelvek ismerete, tapasztalat azok bevezetésében és alkalmazásában,
  • Legalább BSc szintű releváns műszaki végzettség, preferáltan LEAN szakmérnöki végzettséggel kiegészülve,
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Probléma megoldó gondolkodásmód,
  • Projektvezetésben szerzett tapasztalat,
  • Önálló munkavégzésre való hajlandóság.

Előnyt jelent:
  • Elektronika gyártásban szereztt tapasztalat,
  • Programozói ismeretek,
  • Vezetői tapasztalat.

Amit kínálunk
  • Emberközpontú, kiemelkedő vállalati kultúra,
  • Összetartó, támogató közösség,
  • Stabil, megbízható céges háttér,
  • Sokrétű szakmai fejlődési és előremeneteli lehetőségek,
  • Számos elemből választható Cafeteria,
  • További béren kívüli kompenzációs juttatások,
  • Egészség megőrzését támogató lehetőségek,
  • Fejlődési lehetőség, tréningeken részvétel (Online Linkedin learning),
  • Minden munkavállalónk számára élet- és balesetbiztosítást kötünk,
  • Támogató légkör, színvonalas csapatépítők és egyéb családi vállalati rendezvények,
  • Munkavállalóink számára kedvezmények (pl.: éttermekben, könyvesboltokban, szolgáltatóknál),
  • Bölcsődei, óvodai, iskolakezdési támogatás,
  • Iránytű program (ingyenes pszichológia, életvezetési, pénzügyi és jogi tanácsadás),
  • Kedvezményes munkavállalói részvényvásárlási program,
  • Munkábajárási támogatás.

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen