Client Engineer (Budapest)

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Client Engineer

Feladatok

  • Van Informatikai tapasztalatod és jól beszélsz németül? Windows Images létrehozásától nem ijedsz meg  és az GPO sem ismeretlen számodra?
  • A Google a barátod és profi vagy a megoldáskeresésben, akkor jelentkezz, hogy bekerülhess egy folyamatosan fejlődő, jó hangulatú csapatba.
  • A szoftverek világában, minden szinten, szinte minden előfordul nálunk, és egy intenzív betanulás után nincs megoldhatatlan probléma.
  • Microsoft által kiadott biztonsági frissítésekkel foglalkozik vidám csapatunk, folyamatosan képezzük magunkat és egymást.

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Tárgyalóképes német nyelvtudás szükséges, nem a nyelvvizsga papírra vagyunk kíváncsiak, a tudásod érdekel
  • Informatikai helpdeskes tapasztalatod vagy informatikai cégnél szerzett egyéb tapasztalatod

Előny

  • A német mellett angol nyelvtudás
  • Felsőfokú gazdaságinformatikai/informatikai végzettség vagy egyenértékű szakmai tapasztalat

Személyiség

  • Magabiztos
  • Precíz
  • Jó csapatjátékos
  • Kitartó

Budapest