Cloud Engineer (Pécs)

A hirdetés már lejárt!

Cloud Engineer

Leírás

Baranya megyei multinacionális partnerünkhöz keresünk munkatársat Cloud Engineer munkakörbe.

Feladatok

  • Konfiguráció és infrastruktúra-kezelés
  • Az automatizálás folyamatos fejlesztése
  • Az AWS/Azure infrastruktúrájának elemzése és támogatása
  • A rendszer teljesítményének figyelése és javító intézkedések megfogalmazása
  • A rendszer dokumentálása és a dokumentáció naprakészen tartása
  • Együttműködés a csoportvezetőkkel, mérnökökkel és támogató személyzettel
  • Az incidensek elhárítása, a problémák kijavítása és dokumentálása, valamint megelőző intézkedések végrehajtása

Elvárások
  • IT területen szerzett közép-, vagy felsőfokú végzettség
  • Window vagy Linux alapú rendszerek ismerete
  • 3+ év nagyvállalati szinten felhő-alapú rendszerek megvalósításában és támogatásában szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvismeret
  • Szkriptnyelvek ismerete (Bash/Python/Powershell)
  • AWS vagy Azure
  • CloudFormation és Terraform gyakorlati tapasztalat
  • Git, GitHub és kapcsolódó rendszerek
  • Pipelines és IaC
  • ITSM folyamatok és eszközök ismerete (ServiceNow)
  • Elemzési, hibaelhárítási és műszaki problémák megoldásában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk
  • Országos szinten is kiemelt juttatási csomag
  • Stabil és kiszámítható nagyvállalati háttér
  • Fejlődési- és karrierlehetőség
  • SZÉP kártya
  • Tréningek és képzések
  • Munkába járás támogatása
  • Modern munkakörnyezet és home office lehetőség

Munkavégzés helye

Pécs

Pécs