Cloud mérnök (AWS) (Budapest)

Ügyfeleink és kollégáink biztonsága érdekében otthonról dolgozunk, de a kiválasztás folyamata nem állt meg. Továbbra is várjuk jelentkezését erre a nyitott pozíciónkra. Bár most fizikailag távolságot kell tartanunk, mindent megteszünk hogy megfelelő támogatást nyújtsunk ebben a mindenki számára nehéz időszakban, ezért a személyes találkozó helyett videointerjúkat folytatunk.

Ügyfeleink számára AWS tudással keresünk cloud engineereket. Junior szinttől, senior, akár team leader szintig vannak pozíciónk, így jeletkezz bátran, akár több, akár kevesebb AWS tudással rendelkezel!

Cloud mérnök (AWS)

Feladatok

  • Cloud infrastruktúra fejlesztése és támogatása
  • CI/CD: folyamatos fejlesztés és integráció biztosítása
  • A rendszer rugalmasságának és skálázhatóságának biztosítása
  • A meglévő insfrastruktúra működtetése, bővítése
  • A megfelelő rendszerbiztonság biztosítása ( pl. monitoring)
  • Szoros együttműködés más csapatokkal a mindennapi problémamegoldásban

Követelmények

  • AWS-ben vagy más cloudban szerzett tapasztalat
  • Cloud as a service, Code as a service tapasztalat előny de nem elvárás
  • CI/CD és automation tudás
  • Scripting vagy fejlesztői tudás
  • logikus gondolkodás és jó problémamegoldó képesség

AWS:

  • EC2, S3, CloudFront, RDS, dynamoDB,Route53, Lambda, CloudWatch,
  • Közepes/erős Linux ismeretekek
  • CloudFormation vagy Terraform alapok

CI/CD, automation:

  • Bármilyen CI/CD tool ismerete elegendő
  • Jenkins tapasztalat előnyt jelent
  • Docker és/vagy Kubernetes alapok

Scripting:

  • Az alábbi nyelvek ismerete előnyt jelent Bash / Python / node.JS

Amit kínálunk

  • modern, nyugodt irodai környezet
  • változatos juttatási csomag
  • fejlődési és előrelépési lehetőségek, hosszútávú karrier út
  • home office lehetőség, rugalmas munkaidő

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest