CNC esztergályos (Budapest)

Szeretnél egy korrekt, stabil cégnél dolgozni? Van már tapasztalatod CNC gépek kezelésében? Akkor ne habozz, jelentkezz!

Multinacionális hátterű, mérőműszerek gyártásával foglalkozó partnerünkhöz keresünk munkatársakat CNC esztergagép kezelő pozícióba.

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület

CNC esztergályos

Feladatok

  • NCT100 vezérlésű gépek kezelése, szerszámkorrekciók, szerszámcserék végrehajtása
  • Elkészült alkatrészek mérése mérőeszközökkel
  • Általános gépkarbantartási feladatok elvégzése
  • Elvégzett munkafolyamatok, mérések dokumentálása

Követelmények

  • Középfokú végzettség
  • CNC forgácsolási munkatapasztalat
  • Mérőeszközök ismerete, mérési tapasztalat
  • Terhelhetőség és jó állóképesség
  • Önálló, precíz, hatékony munkavégzés, megbízhatóság
  • Monotonitást tűrő képesség

  • Előny: NCT gép vezérlés ismerete

Amit kínálunk

  • családias, összetartó cég
  • igényes munkakörnyezet
  • biztos, multinacionális háttér
  • versenyképes bérezés

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest