CNC esztergályos (Miskolc)

CNC esztergályos

Feladatok

  • CNC megmunkáló központban munkagépek üzemeltetése
  • Az új beállások esetén szükséges műveleti sorrendnek megfelelő készülék felszerelése,szerszám összeállítása, bemérése
  • A megírt programokkal az első darabok elkészítése, optimális paraméterek beállítása
  • Vizuális ellenőrzés, mérőeszközös mérések végrehajtása és karbantartása
  • Munkautasítás szerinti pontos, precíz munkavégzés, a tevékenység dokumentálása
  • Vonatkozó munka- és tűzvédelmi szabályok betartása

Követelmények

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Méréstechnikai, gyártástechnológiai ismeretek
  • CNC esztergálásban/gépbeállításban szerzett tapasztalat
  • Műszaki rajz olvasási készségek
  • Mérések és kézi mérőeszközök ismerete (mikrométer, furatmérők, tolómérő)

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Cafetéria
  • Családias légkör
  • Kiemelt munkába járási támogatás
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Miskolc

Miskolc