CNC forgácsoló (Lakitelek)

A hirdetés már lejárt!

CNC forgácsoló

Leírás

Dinamikus fejlődés alatt álló, innovatív, komoly, modern technológiával dolgozó és piacvezető termékeket gyártó és forgalmazó partnercégünk számára CNC forgácsoló kollégákat keresünk, az alábbi feladatok ellátására:

Feladatok

  • Egyedi, kis és közepes szériás alkatrészek gyártása
  • Háromtengelyes és CNC vezérelt precíziós forgácsoló gépek és megmunkáló központok programozása, beállítása
  • Alkatrészek gyártása
  • Termékek megfelelő mennyiségben és minőségben történő legyártása

Elvárások
  • Szakirányú végzettség
  • Műszaki rajzolvasási készség
  • Mérőeszközök szakszerű használata
  • CNC és/vagy megmunkáló gépkezelő gyakorlat
  • Fanuc, Heidenhain, NCT vezérlés ismerete
  • Pontosság, felelősségteljesség, higgadtság
  • Önállóság és csapatszellem

Amit kínálunk
  • Piacképes alapbér
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Komoly szakmai kihívások
  • Folyamatos és erős vezetői támogatás
  • "Hogyan tudnánk jobbak lenni?" szemléletmód
  • Munkábajárás támogatás

Munkavégzés helye

Lakitelek

Lakitelek