CNC forgácsoló (Szombathely)

CNC forgácsoló

Leírás

Szombathelyen található, stabil hátterű Partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Egyedi fém alkatrészek CNC vezérlésű eszterga- vagy marógépeken történő megmunkálása
  • Önálló programozás, gép felszerszámozása
  • Átállások, beállítások végrehajtása, befogókészülékek cseréje
  • Műszaki rajzok értelmezése
  • Alkatrészek kézi mérőeszközökkel való mérése
  • Aktív részvétel a gépkarbantartásban és a műhelyrend fenntartásában

Elvárások
  • Fémipari szakmunkás végzettség
  • CNC gépek kezelésében, beállításában szerzett tapasztalat
  • Egyedi alkatrészgyártásban való jártasság
  • Gyártmányrajz, technológiai utasítások értelmezése
Előny:
  • SIEMENS 840D vezérlési ismeretek (CNC esztergályos)
  • HURCO vezérlési ismeretek (CNC marós)

Amit kínálunk
  • Cafeteria, bónuszok, kedvezmények
  • Bejárás támogatása
  • 1-2 műszakos munkarend

Munkavégzés helye

Szombathely

Szombathely