CNC Forgácsoló (Lakitelek)

A hirdetés már lejárt!

CNC Forgácsoló munkatársakat keresünk öt-, és háromtengelyes megmunkáló központjaink, valamint CNC eszterga gépeink kezelésére, fiatalos gondolkodású, folyamatosan bővülő és fejlődő vállalatunkhoz.

CNC Forgácsoló

Ellátandó feladatok:

  • Elsősorban egyedi, kis és közepes szériás alkatrészek gyártása
  • Öttengelyes, háromtengelyes és CNC vezérelt precíziós forgácsoló gépek és megmunkáló központok programozása, beállítása, alkatrészek gyártása
  • Termékek megfelelő minőségben és mennyiségben való legyártása

Elvárások

  • Műszaki rajzolvasási képesség
  • Mérőeszközök ismerete és szakszerű használata
  • Pontos, felelősségteljes és önálló munkavégzés
  • CNC megmunkáló gépkezelő gyakorlat
  • Fanuc, Heidenhain, NCT vezérlés ismerete
  • Jó csapatjátékos
  • Higgadt

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Folyamatos vezetői támogatás

Bérezés: végzettség és szakmai tapasztalat alapján, megegyezés szerint

Foglalkoztatás jellege

Teljes munkaidő

Munkavégzés helye

Lakitelek

Lakitelek