CNC Forgácsoló (Lakitelek)

CNC forgácsoló munkatársakat keresünk fiatalos gondolkodású, folyamatosan fejlődő vállalatunkhoz.

Főbb feladatok, munkák:
• CNC megmunkáló gépek (háromtengelyes megmunkáló központok, CNC
esztergagépek) kezelése, forgácsolási feladatok elvégzése a tervdokumentáció alapján
• Megmunkált méretek ellenőrzése, értékek dokumentálása
• Napi gépkarbantartási feladatok elvégzése
• Termékek megfelelő minőségben és mennyiségben való legyártása

Elvárások:
• Műszaki rajzolvasási képesség
• Mérőeszközök ismerete és szakszerű használata
• Precíz-, pontos-, felelősségteljes-, önálló munkavégzés
• CNC megmunkáló gépkezelői gyakorlat
• Jó csapatjátékos
• Higgadt

Előnyt jelent:
• G-kód programnyelv ismerete, és programozásában szerzett gyakorlat
• Sorozatgyártásban szerzett tapasztalat
• Teherkötözői, emelőgépkezelői végzettség

Amit kínálunk:
• Szép, modern (klimatizált) munkakörnyezet
• Folyamatosan fejlődő géppark
• Hosszú távú munkalehetőség
• Versenyképes bérezés tudásszinttől, tapasztalattól és megegyezéstől függően
• Folyamatos fejlődési lehetőség
• Folyamatos vezetői támogatás
• Üzemanyag támogatás

Állás, munka területe(i):
Gyártás, Termelés

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő (hivatalos bejelentéssel)

Lakitelek