CNC forgácsoló (Jászberény)

A hirdetés már lejárt!

Autóipari alkatrészek és mechanikai részegységek gyártásával foglalkozó partnerünk csapatába keresem az új CNC gépkezelő kollégát a Jászberényi üzembe, ahol a családias légkör mellett remek lehetőség nyílik a szakmai fejlődésre és karrierépítésre.

CNC forgácsoló

Feladatok

  • Fanuc és Siemens vezérlésű CNC gépek folyamatos működésének biztosítása
  • Beállítások, szerszámcserék
  • Szükség esetén korrekciók elvégzése
  • Gyártás során az alkatrészek mérése ellenőrző eszközökkel és mérőeszközökkel
  • Adatok rögzítése a vállalatirányítási rendszerben

Követelmények

  • CNC gépkezelői szakmai képzettség
  • Fémiparban, CNC operátorként szerzett szakmai tapasztalat
  • Mérőeszközök és mérési technikák ismerete
  • Precíz és pontos munkavégzés
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • A jelentkezésnél előnyt jelent:
    • CNC hosszesztergák ismerete, forgácsoló gépek ismeret
    • Autóipari tömeggyártásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil, családias vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség, versenyképes bér!
  • Határozatlan idejű munkaszerződés.
  • SZÉP kártya havi nettó 30.000 Ft
  • Havi jelenléti bónusz
  • Túlóra vállalásánál extra bónusz juttatás
  • Év végi hűségbónusz
  • Bejárás támogatás
  • Dolgozói ajánlási program
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Tiszta, rendezett munkakörülmények

Munkavégzés helye

Jászberény

Jászberény