CNC forgácsoló (Diósd)

A hirdetés már lejárt!

Partnerünk főként az autóipar és a nukleáris ipar beszállítója. Szolgáltatásaik közé az egyedi, személyreszabott, automatizált berendezések és ipari gépek gyártása, karbantartása  és fejlesztése tartozik.

Ha fontos számodra a szakmai fejlődés és szívesen részt vennél egy cég bővülési terveinek megvalósításában, akkor várjuk jelentkezésed a GÉPI FORGÁCSOLÓ pozícióba!

CNC forgácsoló

Feladatok

  • Saját tervezésű berendezések forgácsolt alkatrészeinek gyártása
  • Hagyományos eszterga és hagyományos marógépeken történő munkavégzés
  • CNC eszterga és CNC marógépeken történő munkavégzés
  • Minőségi önellenőrzés elvégzése
  • Gyártás dokumentálása
  • A műhelyben üzemelő gépek, berendezések, mérőeszközök rendszeres karbantartása

Követelmények

  • Műszaki végzettség, szakmunkás bizonyítvány (pl.: gépi forgácsoló, szerszámkészítő, CNC forgácsoló)
  • Önálló munkavégzés egyetemes szerszámmarógépen
  • Forgácsoláshoz kapcsolódó anyag, szerszám és technológia ismeret
  • Gépész rajzolvasási ismeretek
  • Mérőeszközök helyes használata (tolómérők, mikrométerek)
  • Precíz, igényes és önálló munkavégzés
  • Csapatban hatékony együttműködés és jó kommunikációs készség

Plusz előny a jelentkezésnél:

  • CNC forgácsolásban szerzett jártasság
  • Szerszámkészítői gyakorlat
  • Egyedi gyártásban szerzett tapasztalat
  • Angol vagy német nyelv alapfokú ismerete

Amit kínálunk

  • Szaktudás szerinti bérezés
  • Bejárás támogatás törvényi előírásoknak megfelelően
  • Cafeteria juttatás SZÉP kártya formájában
  • Céges telefon magánhasználatra is a próbaidőt követően
  • Májusban egyedi jutalom lehetőség egyéni elbírálás alapján
  • Komplex, felelősségteljes munkakör
  • Családias, fiatalos munkakörnyezet
  • Modern gyártási központ

Munkavégzés helye

Diósd

Diósd