CNC forgácsoló - Esztergályos (Debrecen)

A hirdetés már lejárt!

CNC forgácsoló - Esztergályos

Leírás

Egyedi termék gyártással foglalkozó fémipari partnercégünkhöz keresünk kollégákat azonnali kezdéssel.

Feladatok

  • CNC forgácsológépek kezelése, beállítása, felszerszámozása és karbantartása
  • Kis szériák, egyedi gyártás

Elvárások

  • Szakirányú fémipari végzettség
  • Mérőeszközök ismerete
  • Fémforgácsolás területén szerzett szakmai tapasztalat (minimum 2 év)
  • Műszaki rajzolvasási ismeretek
  • Több műszak vállalása

Előnyt jelent:

  • CAD, CAM ismerete
  • NCT és/vagy FANUC vezérlés ismerete
  • Anyagminőség: rozsdamentes acélokkal, szerszámacélokkal, színesfémekkel valóforgácsolói tapasztalatok
  • 3 év egyedi gépgyártás területén szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Az innovatív technológiáknak köszönhetően szakmai fejlődési és előre lepési lehetőség
  • Munkába járás támogatása közigazgatási határon kívülről
  • Kulturált, biztonságos munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Vállalati gondoskodási program
  • Versenyképes bérezés és műszakpótlék

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen