CNC gépbeállító (Gödöllő)

Humán Centrum Kft.

CNC gépbeállító

Leírás

A Hungaro-SLP Gépipari Kft. 1992-ben kezdte meg működését Gödöllőn az Állami telepek területén.Társaságuk tagja a németországi központú SLR Gruppe-nak. Főbb tevékenységi területeik: gömbgrafitos öntvény alkatrészek tisztítása (önténycsonkok leválasztása), festése, gépi forgácsolása, valamint beépítésre kész állapotra történő szerelése.

Feladatok

  • Forgácsoló csoportvezetők vagy az egyes területi vezetők utasításának megfelelően a munka elvégzése
  • Gyártási dokumentumok, emelőgép napló, produktum lap pontos és naprakész kitöltése
  • A munkadarabok folyamatos mérése és ellenőrzése
  • A kész munkadarabok biztonságos, szállítható állapotba való összekészítése

Elvárások

  • Szakmunkás bizonyítvány
  • Mérőeszközök ismerete
  • Forgácsolási rajzolvasási készség
  • Darukezelői, darukötözői tanfolyam elvégzése
  • CNC programok értése
  • Szerszámismeret
  • 3 műszak vállalása

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés + juttatások
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Ingyenes céges buszjárat vagy utazási költségtérítés

Munkavégzés helye

  • Gödöllő
Gödöllő