CNC Gépbeállító- Kecskemét (Kecskemét)

Kecskeméti munkavégzésre új kollégákat keresünk! Jelentkezz és mi minden másban segítünk!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk kecskeméti munkavégzésre CNC Gépbeállító munkatársat keres, akár azonnali kezdéssel!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk kecskeméti munkavégzésre keres CNC Gépbeállító munkatársakat, akár azonnali kezdéssel!

Jelentkezz hozzánk és mi minden másban segítünk!

Feladatok:

  • CNC gépek szakszerű beállítása
  • Dokumentáció vezetése
  • A rábízott berendezések szakmai felügyelete
  • Dolgozók képzésében és fejlesztésében való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Több műszakos munkarend és hétvégi munkavégzés vállalása
  • 12 órás munkavégzés vállalása
  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Műszaki rajzolvasási képesség
  • Min. 3 év CNC gépbeállító tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Alapbér + műszakpótlék + egyéb juttatások
  • Kulturált, modern munkakörnyezet
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Céges buszjárat (Nagykőrös, Városföld, Kunszállás, Fülöpjakab, Jakabszállás, Matkó)

Kecskemét