CNC gépkezelő (Nyíregyháza)

Nyíregyházi partnercégünkhöz keresünk olyan tapasztalt CNC gépkezelő kollégákat, akik nyitottak arra, hogyha még nincs tapasztalatuk CNC élhajlításban, akkor elsajátítsák a szükséges tudást.

CNC gépkezelő

Feladatok

  • CNC élhajlítógép programozás és azon történő lemezalkatrész gyártás
  • A gyártásba illesztett minőségellenőrzési feladatok végrehajtása
  • Kézi anyagmozgatás

Követelmények

  • Szakirányú végzettség
  • CNC gégkezelésben, programozásban szerzett tapasztalat
  • Önálló gyors, pontos munkavégzés, jó fizikai állóképesség
  • Műszaki rajzolvasási készség, műszerismeret, anyagismeret
  • Munkautasítások betartása
  • 3 műszakos munkarend valamint időközönként szombati munkavégzés vállalása is
  • Előny: CNC élhajlításban szerzett tapasztalat és / vagy lézergép kezelésben és programozásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Alapbér + pótlékok
  • Cafeteria
  • Munkábajárás támogatása

Munkavégzés helye

Nyíregyháza

Nyíregyháza