CNC Gépkezelő (Marcali)

CNC Gépkezelő

Feladatok

  • CNC gépek kezelése, korrekciók elvégzése, anyagkezelés
  • Kapcsolódó mérések elvégzése (mikrométer, tolómérő, precíziós mérőeszközök használatával)
  • Gyártásközi dokumentumok vezetése

Elvárások

  • Gépi forgácsoló és/vagy CNC forgácsoló középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Felelősségtudat, önálló munkavégzés, megbízhatóság
  • Többműszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Stabil háttér és jövőkép, megbízható munkaadó
  • Tervezhető, pontos, határidőn belül történő bérfizetés
  • Versenyképes alapórabér és teljesítményprémium rendszer (Idén már 8%-os béremelést hajtottunk végre!)
  • Fejlődési-, továbbtanulási lehetőség
  • Cafeteria juttatások, 13. havi bér
  • Jelenléti bónusz
  • Ingyenes céges buszjárat (Csurgó, Barcs, Nagyatád, Kaposvár, Nagykanizsa, Keszthely, Öreglak, Lengyeltóti útirányon)
  • Utazási költségtérítés

Munkavégzés helye

Marcali

Marcali