CNC gépkezelő (Veszprém)

A hirdetés már lejárt!

CNC gépkezelő

Leírás

Teher- és haszongépjármű ipar alkatrészgyártásával foglalkozó partnercégünk csapatába keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:

  • Alkatrészek, mechanikai megmunkálására szolgáló CNC gépek kezelése
  • Programok behívása, szükség esetén korrekciók elvégzése
  • Megmunkáló szerszámok cseréje
  • Gyártás során önellenőrzés végzése ellenőrző eszközökkel és mérőeszközökkel
  • Adatok rögzítése a vállalatirányítási rendszerben

Elvárások:

  • CNC gépkezelői szakmai képzettség
  • Fémiparban, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • CNC gépek, megmunkáló központok kezelésében való jártasság
  • FANUC, SIEMENS, OKUMA vezérlések ismerete előnyt jelent
  • Alapfokú számítógépes ismeretek, figyelmesség, pontosság, precizitás
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Ingyenes céges buszjárat
  • Erős szakmai tudás, háttér és támogatás minden dolgozónak
  • Mentor program új belépők részére

Munkavégzés helye

Veszprém

Veszprém