CNC gépkezelő (Marcali)

A hirdetés már lejárt!

Humán Centrum Kft.

CNC gépkezelő

Leírás

Marcali telephelyű partnercégünkkel 15 éve működünk együtt sikeresen. Tevékenysége királykategória minőségű ventillátor motorok gyártásához fűződik és évente több mint 800 embert foglalkoztat.

Feladatok

  • A vevői igényeknek megfelelő, minőségi termék előállítása, a rendelkezésre álló tervek és dokumentáció szerint
  • Több típusú CNC gépen a szükséges beállítások, korrekciók elvégzése, anyagkezelés, tárolás
  • A CNC gép tisztítása és kisebb karbantartások elvégzése
  • Az elvégzett munkák dokumentálása az előírások szerint
  • Kiadott rajzi dokumentációk megőrzése, pontos követése

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkaviszony hosszú távon
  • Bér  bruttó 500.000-600.000 Ft/hó között
  • +30%-os műszakpótlékok
  • 100%-os túlórapótlék
  • Teljesítményprémium
  • Próbaidő alatt is fix teljesítményprémium
  • 13. havi fizetés
  • Fél év után kafeteria
  • Igényes, modern, tiszta munkakörnyezet
  • Pályakezdők, tapasztalat nélküliek jelentkezését is várjuk!

További információt hétköznapokon 9:00-17:00 óra közt a 06 70 452 9058 számon vagy a [email protected] e-mail címen  is kaphat.

Ingyenes céges buszjáratok a következő településekről indulnak

  • Nagykanizsa
  • Kaposvár
  • Keszthely
  • Lengyeltóti
  • Somogyvár
  • Tapsony
  • Görgeteg
  • Csokonyavisonta
  • Csurgó

Elvárások

  • Gépi forgácsoló / CNC végzettség
  • Rajzolvasási készség
  • Önálló és pontos munkavégzés, terhelhetőség
  • Csapatban való munkavégzés

Munkaidő

  • Több műszakos munkarend vállalása

Előnyök

  • Gyári környezetben szerzett munkatapasztalat

Munkavégzés helye

  • Marcali és környéke
Marcali