CNC gépkezelő és beállító (Gödöllő)

A kormánymű és futómű alkatrészeket gyártó, gépiparban tevékenykedő partnercégünk gödöllői telephelyére keresünk kollegákat CNC GÉPBEÁLLÍTÓ és CNC GÉPKEZELŐ pozícióba.

CNC gépkezelő és beállító

Feladatok

  • Munkadarabok folyamatosa ellenőrzése, mérése, szükség esetén korrekció,
  • A kész munkadarabok szállításra történő alkalmas állapotban raklapra pakolása, szükséges dokumentáció elkészítése,
  • Mérőeszközök cseréje szükség esetén,
  • Szerzám befogók, készülékek és minden egyéb gyártás közben használt eszköz állapotának ellenőrzése.

Követelmények

  • Szakmunkás végzettség,
  • Fémmegmunkálási tapasztalat, min. 3 éves szakmai gyakorlat,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés egy 1992 óta folyamatosan működő és fejlődő vállalatnál,
  • Szakmai fejlődések támogatása,
  • Hosszú távú biztos munkavégzés,

Munkavégzés helye

Gödöllő

Gödöllő