CNC Gépkezelő – kiemelkedő fizetéssel (Szatymaz)

Dolgozz velünk kiemelkedő fizetésért, akár azonnali kezdéssel!

Legyél az üvegfeldolgozással és szigetelőüveg gyártásával foglalkozó fiatalos csapatunk tagja

CNC GÉPKEZELŐ pozícióban.

Az alábbi feladatok várnak majd rád:

  • Gyártás előkészítése és CNC gépek kezelése
  • Korrekciózás, gépbeállítás
  • Műszaki rajz alapján való munkavégzés, megmunkálás adott idő alatt
  • Alkatrészek tisztítása, sorjázása, ellenőrzése
  • Minőség ellenőrzés a gyártott darabokon, kisebb hibák elhárítása
  • Gyártás folyamatosságának biztosítása
  • Munkavédelmi előírások betartása
  • Munkaterület tisztán tartása
  • Munkafolyamat nyomon követése termelésirányítási rendszerben
  • Napi / időszakos karbantartási feladatok elvégzése

Jelentkezz, ha:

  • CNC gépkezelői szakirányú végzettséged van
  • Nem okoz gondot a 2 vagy 3 műszakos munkarend vállalása
  • Pontosan és precízen dolgozol

Előnyt jelent számodra, ha:

  • B kategóriás jogosítványod van
  • CNC vagy más típusú gép kezelésében van tapasztalatod
  • Érettségivel rendelkezel

Amiért érdemes nálunk dolgozni:

  • Bejelentett munka átlagon felüli bérezéssel (órabér, műszakpótlék, túlórapótlék)
  • Határozatlan szerződés, 8 órás munkarend 2 vagy 3 műszakban
  • Munkásszállás biztosítása
  • Folyamatos előrelépés, karrier lehetőség,
  • Önkéntes túlóra lehetőség, plusz juttatások,
  • Bejárás támogatása, céges buszjárat Szegedről Szatymazra
  • Modern gyártókörnyezet, jó hangulatú, összetartó csapat
  • Munkaruha és védőeszközök biztosítása

További információk:

  • Akár azonnali munkába állási lehetőség
  • Telefonos beszélgetés után online/személyes interjúra kerül sor

Jelentkezz hozzánk, hiszen cégünk a járvány ideje alatt is változatlanul/zavartalanul üzemel!

Szatymaz