CNC-gépkezelő (ventillátor- és motorgyártó_Marcali) (Marcali)

CNC-gépkezelő (ventillátor- és motorgyártó_Marcali)

Leírás

Marcali telepehelyű, ventillátor- és motorgyártással foglalkozó multinacionális partnerünk részére keresünk CNC-gépkezelő munkatársakat, igény esetén akár szállással is.

Feladatok

  • CNC gép kezelése, korrekciók elvégzése, anyagkezelés, tárolás, kézi szerszámokkal megmunkálás
  • A munkalapokon a munka kezdésének illetve befejezésének pontos pecsételése
  • CNC gép tisztítása és kisebb karbantartások elvégzése

Elvárások
  • Szakirányú végzettség (CNC-gépkezelő, gépi forgácsoló)
  • 3 műszak vállalása
  • Pályakezdőket jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk
  • Megemelt alapbér + emelt műszakpótlékok
  • 13 havi bér
  • Jelenléti bónusz
  • Teljesítmény és minőségi bónusz
  • Munkábajárás támogatás
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, 3 hónap próbaidővel
  • Tiszta, kulturált, modern gyári környezet
  • IGÉNY ESETÉN SZÁLLÁST IS TUDUNK BIZTOSÍTANI!
  • Ingyenes céges buszjáratok az alábbi településekről!!!

Nagykanizsa-Galambok-Zalakomár-Szőkedencs-Sávoly-Hollád-Marcali

Nagyatád-Tarany-Marcali

Csurgó-Iharos-Iharosberény-Inke-Vése-Nemesdéd-Nemesvid-Szőcsénypuszta-Horvátkút-Marcali

Cserszegtomaj-Hévíz-Keszthely-Balatonszentgyörgy-Somogyszentpál-Marcali

Kaposvár-Kaposújlak-Kaposmérő-Kaposfő-Kiskorpád-Pálmajor-Nagybajom-Szenyér-Gadány-Marcali

Görgeteg-Nagykorpád-Szabás-Kutas-Böhönye-Marcali

Segesd-Tapsony-Nagyszakácsi-Csákány-Somogyzsitfa-Somogysámson-Marcali

Somogyvámos-Somogyvár-Besliahegy-Öreglak-Hódoshát-Nikla-Csömend-Marcali

Barátihegy-Kisberény-Lengyeltóti-Buzsák-Táska-Nikla-Marcali

Csokonyavisonta-Lábod-Nagyatád-Ötvöskónyi-Marcali

Érdeklődni: 20/555 2942-es telefonszámon lehet.

Munkavégzés helye

Marcali

Marcali