CNC gépkezelő (WHC011920) (Zalaegerszeg)

CNC gépkezelő (WHC011920)

Hadiiparral foglalkozó partnercégünk számára felvételt hirdetünk az alábbi pozícióra: CNC gépbeállító.

Feladatok:

  • Siemens CNC marógép kezelése, programozása, és korrekciók elvégzése
  • Munkadarabok elhelyezése a szerelvényen és marás az ábra alapján
  • Az alkatrészek sorjázása marás után
  • Műszaki hibák okainak felderítése, a termelékenység növelésére irányuló ötletek
  • Szerszámok javítása és cseréje
  • Alkatrészek mérése manuális mérőeszközzel és sablonnal marás után (méretellenőrzés és értékelés)

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (CNC gépkezelő/programozó vagy egyéb releváns képesítés)
  • Széles körű technológiai ismeretek (a marási folyamat, szerszámok stb. ismerete)
  • Jó műszakirajz-olvasási készség
  • Önálló munkavégzés képessége, marásban szerzett tapasztalat
  • Programozási tapasztalat

Munkavégzés helye

Zalaegerszeg